Volvo Personal Service

Nový způsob, jak provádět servisní práce na vašem voze. Rychlejší průběh a vyšší efektivita servisu. Naši technici nyní pracují v týmech podobných těm v závodnických pit stopech, díky čemuž může být většina servisních prací hotova do hodiny.

Maximálně pečlivý servis

Mezi důvody, proč vlastnit vůz Volvo, patří jednoduchý, příjemný a osobní uživatelský zážitek. Proto ve svých servisech nabízíme našim zákazníkům osobnější, efektivnější a příjemnější péči s garancí používání výhradně originálních dílů Volvo.

Objednejte se do servisu   
Fotografie vozu Volvo
Originální náhradní díly Volvo

Originální náhradní díly Volvo

Základem pro odvedení kvalitní práce a oprav jsou originální díly Volvo, které jsme navrhli, otestovali a vyrobili speciálně pro Vaše Volvo.

Jestliže svěříte svůj vůz Volvo do péče autorizovaného servisu Volvo Car, při které zakoupíte náhradní díl Volvo, získáte navíc právo na poskytnutí naší doživotní záruky na náhradní díly pro osobní vozy značky Volvo (Customer Lifetime Parts Warranty).

Zjistit více   
Prodloužení Volvo Cars aplikace zdarma

Prodloužení Volvo Cars aplikace zdarma

Máte před pravidelnou servisní prohlídkou? Dopřáváte-li svému vozu Volvo pravidelnou péči autorizovaného servisu, získáte kromě automobilu v perfektním stavu i Volvo Cars aplikaci na rok bez poplatku.

Bližší informace   
Osobní servisní kontakt

Osobní servisní kontakt

U značky Volvo máte pro veškeré servisní úkony svého vlastního osobního servisního technika. Tito technici se s vámi dohodnou na požadovaném rozsahu práce, osobě se o váš vůz postarají, vysvětlí vám veškeré dotazy týkající se opravy a v případě potřeby či zájmu vám poradí nebo nabídnou podporu v dalších oblastech služeb či příslušenství Volvo.

Aktualizace software zdarma

Aktualizace software zdarma

Automobilka Volvo průběžně vylepšuje software ve svých vozech. Abychom zajistili, že bude váš vůz vybaven nejnovějším softwarem, během každé pravidelné údržby vašeho vozu Volvo provedeme aktualizaci jeho softwaru.

Bližší informace   
Volvo Asistenční služba

Volvo Asistenční služba

Asistenční služky jsou poskytovány nepřetržitě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Službu Volvo Asistent můžete čerpat opakovaně zdarma, máte-li aktivní předplatné aplikace Volvo cars.

Zjistit více   
Servis pro vozy starší 4 let

Servis pro vozy starší 4 let

V rámci servisní nabídky 4+ jsme navíc nastavili ceny náhradních dílů, olejů a prací tak, aby byly velmi příznivé – při zachování vysoké kvality tak charakteristické pro autorizované servisy Volvo Car.

Zjistit více   

Máte ještě nějaké přání?

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru